Amnistia merge mai departe. Dragnea i-a cerut lui Dancila o solutie sa nu ramana condamnati "zecile, sutele, miile de nevinovati"
Amnistia merge mai departe. Dragnea i-a cerut lui Dancila o solutie sa nu ramana condamnati "zecile, sutele, miile de nevinovati" Presedintele PSD, Liviu Dragnea, a anuntat ca i-a cerut premierului Viorica Dancila sa analizeze in Guvern ce acte normative trebuie adoptate pentru ca sa nu ispaseasca pedepse nevinovati acei romani condamnati pe nedrept sau pe baza unor proceduri ilegale, el facand referire si la protocoalele cu SRI ale unor institutii din sistemul judiciar.
Articol prezent in: Citeste cele mai noi stiri,analize si comentarii din zona politica
"Amnistia merge mai departe. Dragnea i-a cerut lui Dancila o solutie sa nu ramana condamnati "zecile, sutele, miile de nevinovati" Citeste cele mai noi stiri,analize si comentarii din zona politica ... detalii articol:
Ziare.com
-
Comunicarea eficientă - sub licență PCM
17, 12, 2019, 2:30 pm
Invitație: Participă și tu la seminarul ”Comunicarea eficientă” (sub licență PCM® = Process Communication Model®)!…
-
CUM DEPUN O CERERE LA CEDO IN 2020 (COLTUC si ASOCIATII –RECOMAND)
17, 12, 2019, 2:29 pm
urmareste #livecoltuc 0745150894
https://coltucsiasociatii.ro/
-
Invitație eveniment de afaceri
29, 10, 2019, 1:30 pm
Mediul antreprenorial in contact cu Start-up-urile din judetul Dambovita
-
Bilant GAL Valea Prutului
29, 10, 2019, 1:23 pm
BILANȚUL PROIECTELOR LA FINALUL CONTRACTULUI SUBSECVENT NR.1
A STRATEGIEI DE DEZVOLTARE LOCALĂ A TERITORIULUI -…
-
Referitor la rulmenții contrafăcuți confiscați de Autoritățile Vamale Române în Constanța
29, 10, 2019, 11:13 am
La mijlocul lunii septembrie 2019, autoritățile române au confiscat la vamă o cantitate semnificativă de…