Tavalugul falimentelor in turism: Cate 5.200 de lei au pierdut, in medie, turistii Agetur, agentie intrata in insolventa. Clientii vor recupera doar o mica parte din paguba
Tavalugul falimentelor in turism: Cate 5.200 de lei au pierdut, in medie, turistii Agetur, agentie intrata in insolventa. Clientii vor recupera doar o mica parte din paguba Agetur, agentia despre care Ziare.com a scris, ieri, ca a inaintat actele pentru intrarea in insolventa, are incasari de la turisti de 2,7 milioane de lei, iar polita debitorului de asigurare in caz de insolventa nu acopera decat 380.000 de euro (aproximativ 1,85 milioane lei). Asta inseamna ca proprietarul agentiei trebuie sa acopere diferenta pentru a-i despagubi pe turisti.
Articol prezent in: Articole despre sanatate, diete, intretinere, sex. Noutati din muzica. Cum sa-ti petreci vacanta si timpul liber. Stil de viata
"Tavalugul falimentelor in turism: Cate 5.200 de lei au pierdut, in medie, turistii Agetur, agentie intrata in insolventa. Clientii vor recupera doar o mica parte din paguba Articole despre sanatate, diete, intretinere, sex. Noutati din muzica. Cum sa-ti petreci vacanta si timpul liber. Stil de viata ... detalii articol:
Ziare.com
-
BIOgrafia unui furnizor – Davert
18, 01, 2021, 10:25 am
Compania Davert, cu mai mult de 30 de ani de experiență în industria alimentației ecologice,…
-
Un Crăciun BIO: cum poți reduce risipa în perioada sărbătorilor
24, 12, 2020, 11:04 am
Sărbătorile sunt un prilej de a petrece momente splendide alături de cei dragi, într-o atmosferă…
-
BIOidei: Turtă dulce
21, 12, 2020, 10:25 am
Mai sunt câteva zile până la Crăciun, iar pregătirile sunt în toi. În bucătăriile de…
-
8 ani de infinită pasiune pentru sănătate
08, 12, 2020, 8:00 am
Astăzi, familia Biocorner celebrează 8 ani de grijă nemăsurată pentru starea de bine a celor…
-
BIO cadouri pentru Crăciun
04, 12, 2020, 3:05 pm
Începe numărătoarea inversă până la Crăciun, ceea ce înseamnă că trebuie să te pregătești pentru…